Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 37 × 40 cm |
| Model Number | JZCF-08 |
| Style | Table |
| Controlling Mode | Touch |
| Material | Plastic |
| Capacity | <6L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 601-800W |
| No. of Tiers | DOUBLE |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.