Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Capacity | <6L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1800-2099W |
| No. of Tiers | DOUBLE |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| model | Household rice rolls machine |
| texture of wood | stainless steel |
| place of production | Chinese Mainland |
| Prefecture and city | Guangzhou City |
| manufacturing enterprise | Foshan Bofei Electromechanical Equipment Co., Ltd |
| Number of layers | double-deck |
| Net weight | 0.1kg |
| power | 1W |
| defects liability period | 12 months |
Instock
There are no reviews yet.