Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 10-20L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1000W |
| No. of Tiers | >Triple |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China, Chinese mainland |
| brand | SUPOR |
| Number of layers | 4th floor |
| Maximum capacity | 10L and above |
Instock
There are no reviews yet.