Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 45 × 45 cm |
| Style | Table |
| Controlling Mode | Touch |
| Function | Steaming |
| Material | Plastic |
| Capacity | 20-25L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 601-800W |
| No. of Tiers | Triple |
| Brand Name | SUENUN |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.