Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 38 × 31 cm |
| Model Number | K805 |
| Style | Table |
| Controlling Mode | Touch |
| Function | Digital Timer Control |
| Material | Plastic |
| Capacity | ≥10L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 800W |
| No. of Tiers | Triple |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Liner material l | pp/ Stainless stee |
| Rated frequency | 50 (HZ) |
| Heating rate | 6-10 minutes |
Instock
There are no reviews yet.