Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 160 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 70 × 140 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Opening Method | Left Sliding |
| Model Number | 0001220 |
| Style | Table |
| Function | Steaming |
| Certification | CE |
| Capacity | ≥10L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | other |
| No. of Tiers | >Triple |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Size about | 680*670*1280mm |
Instock
There are no reviews yet.