Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 34 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity (Quart) | 14L |
| Style | Table |
| Controlling Mode | Touch |
| Function | Automatic Warmer, Digital Timer Control, Instant Steam Function, Safety Auto-Off Function, Steaming, Defrost Function |
| Material | Food grade 304 stainless steel |
| Capacity | 10-20L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1500w |
| No. of Tiers | Triple |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.