Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 25 cm |
| Capacity | 8-10L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 801-1000W |
| No. of Tiers | Triple |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| brand | SUPOR/SUPOR |
| producing area | Chinese Mainland |
| 3C certification certificate number | 2023010717541155 |
| number of plies | Layer 3 |
| diameter | 24cm (inclusive) -26cm (exclusive) |
| Maximum capacity | 10L and above |
Instock
There are no reviews yet.