Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 30 × 18 cm |
| Type Number | S1-B5 |
| 3C | Type |
| Barcode | No |
| Certification | 3C |
| Warning | / |
| Power Source | Electric |
| Model Number | S1-B5 |
| Design | Speedboat |
| Controller Mode | MODE2 |
| Control Channels | 4 channels |
| Flight Time | 15 minutes |
| Remote Distance | About 100 meters |
| Warranty | One month |
| Dimensions | 42*13*11cm |
| Max Speed | 30KM/H |
| Charging Time | 300 minutes |
| Frequency | 2.4G hz |
| Charging Voltage | 7.4v |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Remote Control | Yes |
| Material | Plastic |
| Brand Name | LISM |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.