Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 32 × 38 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Opening Method | Pull-down Type |
| Model Number | ZN28YC907 |
| Capacity (Quart) | 16L |
| Style | Table |
| Controlling Mode | Touch |
| Function | Automatic Warmer, Digital Timer Control, Instant Steam Function, Removable Base, Safety Auto-Off Function, Steaming |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | CE |
| Capacity | <19L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1800W |
| No. of Tiers | DOUBLE |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Features 01 | 220v Home Kitchen Appliances |
| Features 02 | Portable Electric Steamer |
| Features 03 | Dual-Purpose Electric Cooker |
| Features 04 | Multifunctional Electric Cooking Pot |
| Features 05 | 16L Large Capacity Electric Steamer |
Instock
There are no reviews yet.