Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 25 × 45 cm |
| Opening Method | Pull-down Type |
| Model Number | DZ180HG-GZ528/568 |
| Controlling Mode | Button |
| Material | Plastic |
| Certification | CE, none |
| Capacity | 20-25L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 601-800W |
| No. of Tiers | Triple |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| brand | Joyoung |
| Model | DZ180HG-GZ528 |
| Total capacity of electric steamer | 20L |
| Color classification | white |
| Control mode | Mechanical |
| Number of layers | 3rd floor |
| voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.