Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49 × 49 × 54 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Opening Method | Left Sliding |
| Style | Table |
| Controlling Mode | Button |
| Function | Mechanical Timer Control, Safety Auto-Off Function, Steaming |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | CE |
| Capacity | ≥10L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <1500W |
| No. of Tiers | Triple |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Brand | Others |
Instock
There are no reviews yet.