Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 27 × 46 cm |
| Controlling Mode | Touch |
| Function | Mechanical Timer Control, Safety Auto-Off Function, Steaming |
| Certification | CE |
| Capacity | 6-8L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 601-800W |
| No. of Tiers | Triple |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Brand | LIVEN |
| model | DZG-D8016 |
| Total capacity of electric steamer | 8L (inclusive) -10L (exclusive) |
| control mode | Computerized |
| Number of layers | 3rd floor |
Instock
There are no reviews yet.