Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.268 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 75 × 500 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | <6L |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 601-800W |
| No. of Tiers | DOUBLE |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.