Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Table |
| Controlling Mode | Touch |
| Function | Digital Timer Control, Instant Steam Function, Removable Base, Safety Auto-Off Function, Barbecuing, Defrost Function |
| Material | Plastic |
| Certification | none |
| Capacity | ≥10L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 801-1000W |
| No. of Tiers | Triple |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.