Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9.571 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 26 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | <6L |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 1000-1200W |
| No. of Tiers | Single Layer |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.