Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 28 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | KH-Z11 |
| Capacity | 26-30L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <1500W |
| No. of Tiers | DOUBLE |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.