Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 29 × 53 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | ≥10L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1500-1799W |
| No. of Tiers | >Triple |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Additional features | cook |
Instock
There are no reviews yet.