Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 32 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | JCY3405BJH |
| Capacity (Quart) | 6L |
| Style | Table |
| Controlling Mode | Touch |
| Function | Automatic Warmer, Digital Timer Control |
| Material | Food grade PP material |
| Certification | CE |
| Capacity | 6L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 800W |
| No. of Tiers | DOUBLE |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.