Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 43 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 58 × 42 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Opening Method | Left Sliding |
| Model Number | ASQ-50 |
| Capacity (Quart) | 45-60 pcs |
| Style | Table |
| Controlling Mode | TWIST |
| Function | Automatic Warmer, Digital Timer Control, Instant Steam Function, Mechanical Timer Control, Removable Base, Safety Auto-Off Function, Steaming |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | CB, CE, RoHS |
| Capacity | 26-30L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1200W |
| No. of Tiers | >Triple |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| temperature range | 30-100°C |
| size | 380*400*745mm |
| frequency | 50-60Hz |
| product number | GL0146 |
| Name | Stainless steel steaming cabinet |
Instock
There are no reviews yet.