Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 6L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 801-1000W |
| No. of Tiers | Triple |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Electric steamer type | Electric steamer |
| Voltage | 220V |
| Electric steamer total capacity | 8L (inclusive)-10L (Exclusive) |
| Electric steamer power | 1500W |
| Additional features | Timing |
| Material | Glass |
Instock
There are no reviews yet.