Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | <6L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 801-1000W |
| No. of Tiers | DOUBLE |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Total capacity of electric steamer | 10L and above |
| voltage | 220V |
| Additional features | stew |
| Control method | Computer type |
| Layer | 2nd floor |
| Electric steamer type | Electric steamer |
Instock
There are no reviews yet.