Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 30 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | ZN30YC827 |
| Style | Table |
| Controlling Mode | Touch |
| Function | Automatic Warmer, Digital Timer Control, Instant Steam Function, Removable Base, Safety Auto-Off Function, Steaming, Defrost Function |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | CE, none |
| Capacity | ≥10L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1500-1799W |
| No. of Tiers | Triple |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.