Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 6L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1000-1200W |
| No. of Tiers | Triple |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Electric steamer type | Electric steamer |
| Total capacity of electric steamer | 10L and above |
| Additional features | boil |
| Layer | 3rd floor |
| material | stainless steel |
| Product Category | Electric steamer |
Instock
There are no reviews yet.