Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 30 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Electric Stove |
| Certification | CE, RoHS |
| Capacity | 1-5L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 801-1000W |
| No. of Tiers | Single Layer |
| Brand Name | Houselin |
| Origin | Mainland China |
| Double Burner | Double Burner |
| Electric Stove | Electric Stove |
| Cooking Appliances | Cooking Appliances |
| Hot Plates | Hot Plates |
Instock
There are no reviews yet.