Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 63 × 24 × 41 cm |
| Style | Table |
| Function | Steaming |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | CE |
| Capacity | 6L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 4000 |
| No. of Tiers | Single Layer |
| Brand Name | FUWODA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.