Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 35 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | ZN32FC813 |
| Style | Table |
| Controlling Mode | Touch |
| Function | Digital Timer Control, Instant Steam Function, Removable Base, Steaming, Defrost Function |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | RoHS |
| Capacity | 10-20L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1800-2099W |
| No. of Tiers | Triple |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.