Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 25 × 28 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Controlling Mode | Button |
| Function | Automatic Warmer, Digital Timer Control |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | CE, none |
| Capacity | 8-10L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1000-1200W |
| No. of Tiers | DOUBLE |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Brand: | Bear |
| Model: | DZG-D80J3 |
| Control mode: | Computerized |
| Number of layers: | 2 layer |
| Intelligent type: | Intelligence is not supported. |
| Voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.