Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Model Number | electric lunch box |
| Controlling Mode | Touch |
| Function | Automatic Warmer |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | none |
| Capacity | 2/1.5L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 300W |
| No. of Tiers | DOUBLE |
| Brand Name | KNCOKAR |
| Origin | Mainland China |
| Feature 1 | electric lunchbox |
| Single/ Double Layer Size | 24 * 12.8 * 15.5cm / 24 * 12.8 * 21cm |
| Feature 2 | Heating Lunchbox |
Instock
There are no reviews yet.