Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 6L, 6L |
| No. of Tiers | Triple |
| Brand Name | OIMG |
| Origin | Mainland China, Origin |
| Voltage V | 220V |
| Power W | X |
Instock
There are no reviews yet.