Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 40 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | BP-ZG06 |
| Style | Table |
| Controlling Mode | Touch |
| Function | Automatic Warmer, Digital Timer Control, Instant Steam Function, Removable Base, Safety Auto-Off Function, Steaming |
| Capacity | ≥10L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1800-2099W |
| No. of Tiers | DOUBLE |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.