Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 30 × 45 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | MZ-ZGS352202 |
| Capacity (Quart) | 14.8L |
| Style | Table |
| Controlling Mode | Button |
| Function | Automatic Warmer, Instant Steam Function, Mechanical Timer Control, Safety Auto-Off Function, Steaming |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | CCC |
| Capacity | 10-20L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 2000W |
| No. of Tiers | DOUBLE |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.