Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 35 × 48 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Capacity | ≥10L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1800-2099W |
| No. of Tiers | Triple |
| Brand Name | WUXEY |
| Origin | Mainland China |
| brand | SUPOR |
| Model | ZN32FC913 |
| after-sales services | National Joint Insurance |
| Electric steamer type | Electric steamer |
| Production enterprise | Zhejiang Supor Home Appliance Manufacturing Co., Ltd. |
| Warranty period | Twelve months. |
| Total capacity of electric steamer | 18L |
| Additional features | stew |
| place of origin | Chinese mainland |
| Layer | 4th floor |
| Control method | Computer type |
| Product Category | Electric steamer |
| 3C certificate number | 2024180717054170 |
Instock
There are no reviews yet.