Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Table |
| Controlling Mode | TWIST |
| Function | Instant Steam Function, Mechanical Timer Control, Removable Base, Safety Auto-Off Function, Steaming |
| Capacity | 8-10L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1300W |
| No. of Tiers | Triple |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| brand | Midea/Midea |
| Model | MZ-ZGE2522T70 |
| place of origin | Chinese mainland |
| Electric steamer type | Electric steamer |
| voltage | 220V |
| Control method | mechanical |
| Total capacity of electric steamer | 10L and above |
| 3C certificate number | 2023010717559523 |
Instock
There are no reviews yet.