Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56 × 28 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 2N4SKP-MCJJ0943 |
| Upper Grill Size | 44.5 * 22.5cm |
| Lower Grill Size | 43.5 * 20.5cm |
| Bakeware Type | Wave Plate |
| Multi-gear Temperature Adjustment | Yes |
| Function | Dismountable Oil Collector, Non-Stick Cooking Surface |
| Material | Carbon Steel |
| Certification | CE |
| Type | Electric Grill Pan |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1500W |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.