Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 301 |
| Upper Grill Size | 46.5*22.5*9cm |
| Lower Grill Size | 46.5*22.5*9cm |
| Bakeware Type | Wave Plate |
| Multi-gear Temperature Adjustment | No |
| Function | Heating temperature control |
| Material | aluminum |
| Certification | none |
| Type | Electric Grill Pan |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 130W |
| Non-Stick Material | Teflon |
| Brand Name | BAIHUAN |
| Origin | Mainland China |
| Applicable Number Of People | 6 And Above |
| Diameter | 46.5*22.5*9cm |
| Energy Efficiency Grade | Level 3 |
| Rated power | 1350W |
Instock
There are no reviews yet.