Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 6 × 7 cm |
| Bakeware Type | Wave Plate |
| Multi-gear Temperature Adjustment | Yes |
| Function | Non-Stick Cooking Surface, Other |
| Material | Non-stick pan material |
| Certification | CE, RoHS |
| Type | Electric Grill Pan |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 801-1200W |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | BBQ machine |
Instock
There are no reviews yet.