Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 28 × 15 cm |
| Model Number | 2N4TankaoLu |
| Upper Grill Size | 27.4*27.4cm |
| Lower Grill Size | 27.4*27.4cm |
| Bakeware Type | Wave Plate |
| Multi-gear Temperature Adjustment | No |
| Function | Non-Stick Cooking Surface |
| Material | Carbon Steel |
| Certification | CE |
| Type | Electric Grill Pan |
| Voltage (V) | charcoal |
| Power (W) | charcoal |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.