Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 58 kg |
|---|---|
| Dimensions | 79 × 64 × 57 cm |
| Model Number | SKJ-7018Q |
| Bakeware Type | Flat pan |
| Multi-gear Temperature Adjustment | Yes |
| Function | Dismountable Oil Collector, Non-Stick Cooking Surface |
| Material | Carbon Steel, Stainless Steel |
| Certification | CB |
| Type | Electric Contact Grill |
| Voltage (V) | |
| Power (W) | |
| Non-Stick Material | Teflon |
| Brand Name | YESOK |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 30kg |
| Applicable number | 5 or more people |
| Package weight | 36KG |
| Packing size | 79*64*57CM |
| TO | Xuan |
Instock
There are no reviews yet.