Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | GH-820A |
| Bakeware Type | Flat pan |
| Multi-gear Temperature Adjustment | Yes |
| Function | Dismountable Oil Collector, Non-Stick Cooking Surface, Heating temperature control, Cooking adjustment, Set temperature display |
| Type | Electric Lava Rock Grill |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | >2001W |
| Non-Stick Material | Teflon |
| Brand Name | QIAN-MAI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.