Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Barbecue |
| Multi-gear Temperature Adjustment | Yes |
| Function | Dismountable Oil Collector, Heating temperature control, Cooking adjustment, Sleep timer |
| Material | Carbon Steel |
| Certification | CCC |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1200W |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | Barsetto |
| Origin | Mainland China |
| Related Categories | Electric Barbecue |
| Voltage | 220V |
| Power | 1200W |
| Feature3 | BBQ Grill Machine |
| Feature5 | Electric Barbecue Machine |
| Feature9 | Electric BBQ Grill |
| Feature10 | Kebab Meat Skewer Grilling Machine |
Instock
There are no reviews yet.