Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 16 × 54 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | m2 |
| Bakeware Type | Wave Plate |
| Multi-gear Temperature Adjustment | Yes |
| Function | Heating temperature control, Cooking adjustment |
| Type | Electric Contact Grill |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1700W |
| Non-Stick Material | / |
| Brand Name | DEAROK |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.