Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 87 × 30 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 50w |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | VEVOR |
| Origin | Mainland China |
| Feature 1 | Stainless Steel Grilling Kit |
| Feature 2 | Spit Rod with Heat Shield for Pig Lamb |
Instock
There are no reviews yet.