Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 35 × 20 cm |
| Multi-gear Temperature Adjustment | No |
| Material | Die Casting Aluminum |
| Certification | CE |
| Type | Electric Contact Grill, BBQ Machine |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1201-1500W |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | crank mocha |
| Origin | Mainland China |
| Function: | Non-Stick Cooking Surface |
| SIZE | 40*24cm / 68*28cm |
| temperature control | manual adjustment |
Instock
There are no reviews yet.