Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 26 × 26 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 801-1200W |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | PUXIL |
| Origin | Mainland China |
| Voltage: | 220V-50HZ |
| Rated power: | 1200W |
| Nameplate capacity: | 16 strings |
Instock
There are no reviews yet.