Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 45 × 65 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | FWD-16236 |
| Bakeware Type | Wave Plate |
| Multi-gear Temperature Adjustment | Yes |
| Function | Dismountable Oil Collector, Non-Stick Cooking Surface |
| Material | Alloy |
| Certification | CE |
| Type | Electric Contact Grill |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1800W |
| Non-Stick Material | Stainlesssteel |
| Brand Name | FUWODA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.