Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 16 × 30 cm |
| Model Number | – |
| Bakeware Type | Wave Plate, Flat pan |
| Multi-gear Temperature Adjustment | Yes |
| Function | Non-Stick Cooking Surface, Heating temperature control |
| Material | Other |
| Certification | Other |
| Type | Other |
| Voltage (V) | 220V/110V |
| Power (W) | 1300W |
| Non-Stick Material | Teflon |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
| Machine size | 415x255x115mm |
Instock
There are no reviews yet.