Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 37 × 56 cm |
| Model Number | ZH-9211 |
| Certification | CB |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 1501-2000W |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | VEVOR |
| Origin | Mainland China |
| VoItage & Frequency | AC115V 60 Hz |
| Power | 1700W |
| Heating Method | Electric Heating |
| Capacity | 13.7lbs |
Instock
There are no reviews yet.