Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 30 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | MC-SK5025Q2-402 |
| Bakeware Type | Wave Plate |
| Function | Non-Stick Cooking Surface, Cooking adjustment |
| Material | Alloy |
| Type | Electric Grill Pan |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1501-2000W |
| Non-Stick Material | Teflon |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.