Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49 × 31 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | <800W |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.